Prejsť na obsah

Zvedací-posuvné dveře HST

Nabídka výrobků STOLLAR zahrnuje také zvedací-posuvné dveře HST. Díky zavedení tohoto řešení je možné realizovat objednávky, které nelze provést s využitím tradičních dveřních profilů.

Užitné vlastnosti

  • Velmi velké rozměrové možnosti (pro bílé profily: 4,6m x 2,3m)

  • Hliníkový práh zapuštěný do podlahy vytváří bezprahovou konstrukci příznivou pro komunikaci (např. invalidní vozíky nebo autosalony)

  • Velké rozměry křídel umožňují osazovat velké plochy skel s velkým množstvím denního světla

  • Velká odolnost konstrukce, bez nutnosti použití dodatečných statických spojujících prvků

  • V důsledku provedených výzkumů bylo dosaženo vysoké odolnosti proti náporu větru - Třída 4 a vysoké těsnosti vůči průniku vodních srážek - Třída 9A (600 Pa)

Farba

Bílý

Zlatý dub
renolit 2178001

V závislosti od nastavení monitoru, představené barvy se mohou lišit od originálu.


Dosedací lišta Round-line a Standard

Dosedací lišty Round-line (zaoblené) a lišty Standard stabilizují zasklení v brázdě.


Barvy těsnění

Naše okna jsou vybavena příslušným druhem dosedacího těsnění montovaného na okenních profilech. Těsnění chrání okna před prostupem venkovní vody, prachu a zvuku a zabezpečuje interiér proti úniku tepla. Dostupná barevná provedení: černé a šedé.

Kliky
Nabízíme kliky v nekolika barevných provedeních, ve standardním provedení blokace chybné polohy kliky a klika s klíčem.

PCV křížky vnitřní a venkovní

Křížky jsou nedílnou částí skleněné tabule, jsou fixně upevněné v meziskelním rámečku. Nabízíme mnoho barevných provedení.


Acrykolor

Nejlepší architektonické projekty čerpají svoji výjimečnou estetiku z ideálního přizpůsobení barvy, formy a materiálu. Zůstalo již málo bariér do splnění přání plánovačů týkajících se harmonického tvarování fasád a oken. Zvláště v moderních objektech a jednorodinných domech barevné profily poskytují výjimečný důraz a individuální charakter.
Okenní systémy acrylcolor firmy GEALAN ponechávají mnoho místa pro vlastní kreativitu a radost experimentovánía.
Okenní profily acrylcolor se vyznačují šťavnatými barvami. Standardní program obsahuje 12 barev nejraději používaných v moderní architektuře. Jiné barvy mohou být dodané na speciální přání. Je možné je příslušně přizpůsobit ke každému architektonickému projektu a postavit tím při projektování formy budovy barevnou tečku nad “i”. Kolory přitom mohou vyvolávat různé emoce.

Co to je koextruze?

koextruzeBarvení profilů následuje v procesu koextruze prostřednictvím roztavení a smíchání se sebou bílé hmoty PVC a barevného akrylového skla. Roztavením těchto dvou materiálů vzniká hedvábně-matný vnější povrch profilu, odolný vůči působení slunce, větru, deště, chladu, který bez problémů vydrží všechny změny teplot. Profil acrylcolor opouští trysku extrudéru již jako dvoubarevný.

Trvanlivost barev

Proces koextruze, v které jsou vyráběny profily acrylcolor, zaručuje nedostižitelnou trvanlivost barev. Akryl je desítky let používaný k výrobě automobilových a stále po i po létech udržuje svoji barvu.
Vysoký reflex

Sluneční záření je ve větší části odrážené od bílého PVC nacházejícího se pod vrstvou akrylu. Díky tomu bylo na minimum zredukováno zahřívání se profilů. Překvapující jsou malé rozdíly teplot povrchů světlých i tmavých oken.
Odolnost proti porýsování

Roztavení PVC a akrylového skla pod vlivem vysoké teploty jim poskytuje mimořádnou trvanlivost. Díky tomu vykazují značnou odolnost proti porýsování.

Odolnost proti atmosférickým vlivům

V průběhu mnoha let akrylové sklo prokázalo svoji odolnost proti agresivním atmosférickým vlivům v milionech automobilových zadních světel. Stejný materiál, akrylové sklo, je používané k výrobě profilů acrylcolor.
Snadné ošetřování
Povrch profilů acrylcolor znesnadňuje usazování nečistot, je možné jej čistit obyčejnými čisticími přípravky.
100% recyklování
Odpady vzniklé v průběhu zpracování profilu jsou znovuzaváděné do oběhu materiálu, zgranulované a opětovně zpracované. Tímto způsobem se zabezpečuje uzavřený oběh materiálu.

Vrútky - Martin
1. Čsl. brigády 53. 038 61, Vrútky
e-mail: varinsky@varinsky.eu
telefón: 043/430 34 74
mobil: 09015 10 66 10
Žilina
e-mail: varinsky@varinsky.eu
mobil:  0905 460 726
mobil:  0915 106 610
Nové Mesto nad Váhom
tel/fax: 032/771 12 87
mobil:  0905 51 46 53
mobil: 0905 10 66 10
Trenčín
ul. Stromová 5
telefón: 032 / 771 12 87
mobil: 0915 10 66 10
Moravské Lieskové
mobil: 0915 10 66 10
Návrat na obsah